Spa_hot_tub_bath

Očistný kúpeľ – zbavte sa negatívnej energie

Počas celého dňa prichádzame do styku s rôznymi ľuďmi a mnohými elementmi a energiami, ktoré sa na nás nabaľujú. Preto je potrebné sa toho zbaviť. Jeden z mnohých osvedčených spôsobov je kúpeľ. Táto forma bola využívaná už za dávnych čias. Pretože bola praktická a rovnako účinná ako iné spôsoby. 

Možno sa vám niekedy stalo, že ste boli úplne vyčerpaní, často chorí, smola sa vám lepila na päty… Márne budete hľadať príčinu v bežnom vysvetlení, ale je viac ako pravdepodobné, že za to, negatívne môže pravé negatívna energia, ktorá bola na vás nalepená. Návod, ako sa zbaviť negatívnej energie s prostredia a zároveň si zrelaxovať telo je nasledovný. Kúpeľ praktizujte najviac 15 minút.

 

BUDEME POTREBOVAŤ:

– vaňu a horúcu vodu ( takú horúcu, ako ste schopný zniesť – dajte pozor, aby ste to neprehnali )

– soľ ( cca 6 polievkových lyžíc – soľ môže byť kuchynská, morská, odporúčam soľ HALITY energickú soľ)

– výluh z bylín ( levanduľa, šalvia lekárska, bazalka )

– odporúčam sviečky ( prečisťujú energicky priestor a spaľujú negatívnu energiu z prostredia )

– odporúčam relaxačnú hudbu TU

 

POSTUP:

1. Dajte si do hrnca cca 2 L zovrieť vodu, kde dáte vylúhovať bylinky. Pomer 20g šalvie, 20g levandule, 20g bazalky. Tieto bylinky ľahko zoženiete v lekárni. Patria medzi očistné bylinky. Nechajte bylinky lúhovať zhruba 20 minút, až bude voda úplne hnedo zelená.

2. Napustite si vaňu horúcou vodou, do ktorej nasypte soľ. Soľ je ochranný prvok odjakživa. Má ochranný účel v mágii, ale aj v náboženstvách. Sama osobe zabraňuje negácii, preto je vhodná do kúpeľa, aby obmyla a stiahla všetko zlé z vás. Zároveň vám vytvorí dočasný obranný štít voči negatívnej energii.

3. Po napustení vody a rozpustení soli nalejte vývar z bylín do vane a premiešajte to. Zapáľte sviečku – môže byť aj vonná, a pustite si vhodnú relaxačnú hudbu. Hudba nie je podmienkou, ak sa vám lepšie relaxuje bez hudby, zvoľte to. Zabezpečte, aby vás v priebehu 20 minút nikto nerušil, a aby ste už nevyvíjali žiadnu aktivitu. Preto je tento očistný kúpeľ vhodný pre spánkom.

4. Usaďte sa do vane a začnite relaxovať. Sústreďte sa na dýchanie a uvoľnite svoje telo. V mysli si predstavujte, ako vás voda očisťujte precíťte ako vami prúdi energia. Vizualizujte ako vnútorne si predstavujte ako všetka negácia z vášho tela je odnášaná vodou. Otvorte dlane a nechajte nech energia odchádza do vody. Opakujte si v duchu, alebo nahlas tieto vety:

Voda ma očisťuje. Očisťujte sa moje telo, moja duša a moja myseľ. 

Všetko negatívne sa stráca a voda ma napĺňa zdravím, šťastím, blahobytom, láskou a pokojom.

Prímam pokoj a zdravie. Všetko zle stiahla voda.

Ďakujem.

5. Sústreďte sa na tie vety. A opakujte si ich. Budete cítiť ľahkosť a možno aj vibrácie vaším telom. Buďte uvoľnený a relaxujte. Je potrebné aby minimálne desať a maximálne 15 minúť. Dlhšie vo vode nezostávajte. Voda má očistný charakter, a absorbuje všetku negatívnu energiu, ale po 15 minútach začína vysávať energiu. Vode zázračná tekutina, ktorá je akým si prechodovým mostom :) Preto treba mať mieru.

 

Po absolvovaní očistného kúpeľa. Si choďte odpočinúť a uložte sa na spánok. Bude sa vám dobre spať. Vaše telo bude očistene, zrelaxované a nabité pozitívnou energiou. Dokonca na isté obdobie vás chráni účinok soli, ktorý bola v kúpeli. Tento očistný kúpeľ odporúčam pravidelne aspoň dva krát do mesiaca. Alebo aj vtedy, ako sa cítite mizerne. Dokáže očistiť a povzbudiť telo a ducha.